Laser i zmarszczki

Zabiegi polegające na wykorzystaniu impulsów elektrycznych są pewnego rodzaju alternatywą dla skalpela. Zabieg polega na rozgrzaniu skóry co powoduje jej ujędrnienie i nie powoduje zniszczenia naskórka. Zabieg polega na specjalnym rozmieszczeniu punktów emitujących impulsy elektryczne. Nie jest to odczuwalne, a przynajmniej nie powinno być odczuwalne. Zabiegi można wykonywać na twarzy co powoduje ujędrnienie i uwydatnienie owalu twarzy, ale można korzystać z zabiegów również w przypadku innych partii ciała w celu uwydatnienia np. sylwetki ogólnej ciała. Zabiegi można wykonać w wielu salonach w kraju. Są do tego doskonale przygotowane i dysponują najlepszym sprzętem.

Istnieje kilka podstawowych rodzajów skóry. Normalna charakteryzuje się tym że nie uczula się, nie ściąga. Nie zaczerwienia się. Sucha skóra charakteryzuje się ściąganiem jest szorstka, najczęściej na łokciach i często dochodzi do pewnego rodzaju czerwonych wysypek. Skóra odwodniona to tak która nie posiada naturalnego blasku i nie jest elastyczna. Skóra wrażliwa to najbardziej męczący rodzaj skóry. Wymaga ciągłej pielęgnacji, a mocne zaczerwienienie może spowodować nawet wiatr. Może być sucha i długo się goi. Mało jędrna skóra to również pewien rodzaj, odmiana. Jest to dość gruba powłoka skóry co powoduje, że nie prezentuje się estetycznie.

Maseczki – pomóż sobie sama

Istnieje bardzo wiele różnego rodzaju maseczek do twarzy, których działanie jest zróżnicowane. Istnieją także domowe sposobu na maseczek, o których więcej w poprzednich artykułach w serwisie. Zazwyczaj maseczki dzieli się ze względu na ich funkcje. Można powiedzieć o maseczkach:

Oczyszczających – czyli takich które mają za zadanie dokładnie oczyścić skórę twarzy

Maseczki odżywiające – polegające na wzbogaceniu skóry o witaminy

Nawilżające – dla skóry suchej.

Napinające – powodujące ujędrnienie skóry i eliminację zmarszczek.